
Технічний опис:
- Передня бабка має нову сучасну конструкцію. Швидкість обертання шпинделя 100 – 4500 обертів на хвилину. Основні поверхні термічно оброблені та відшліфовані. Внутрішній діаметр отвору становить 65 мм. Застосування великих роликових підшипників дає змогу витримувати великі навантаження і проводити обдирні роботи. Передавальний механізм має два ступені і перемикається пневматично.
- Подвійні напрямні станини токарного верстата по металу з ЧПУ виконані з високою геометричною точністю і мають прямокутну форму.
- У револьверну головку токарного верстата по металу з ЧПУ встановлюють вісім попередньо налаштованих інструментальних блоків, гідравлічний затиск відбувається автоматично.
- Управління здійснюється сучасною системою ЧПУ німецького виробництва 828D. На дисплеї пульта керування відображається деталь, що виготовляється, у форматі 3D і режими роботи верстата. Налагодження здійснюється кнопками і перемикачами, що мають відповідний символ.
- Для обробки довгих деталей, на напрямних станини встановлена задня бабка. Піноль токарного верстата має конічний отвір Морзе 4 для встановлення осьового інструменту та оснащення. Видалення вібрації і прогину можна здійснити установкою на напрямні люнетів – рухомого і не рухомого.
- Позиціонування за координатними осями з точністю ± 0,005 мм і швидкістю 15000 міліметрів на хвилину здійснюється окремими приводами. Ручне переміщення здійснюється за допомогою електронних маховиків, розташованих на окремій компактній панелі. Застосування кулькових ходових гвинтів виключають зазор між гвинтом і гайкою кочення. У результаті збільшується точність і плавність переміщення.
- Регулювання швидкостей подач на токарному верстаті по металу з ЧПУ OPTIturn L440 проводиться гідравлічним приводом. Для зберігання робочого масла є бак ємністю 50 літрів. Подача масла в гідравлічну систему здійснюється насосом потужністю 750 Вт. Тиск регулюється манометрами. Для очищення відпрацьованого мастила є можливість встановлення сепаратора.
- Змащування всіх частин, що труться, здійснюється централізовано, системою змащення.
- Встановлення заготовок на токарному верстаті по металу з ЧПУ проводиться в гідравлічний патрон. Для зручності роботи є спеціальна педаль, яка здійснює затиск – розтиск патрона. Зусилля затиску регулюється. Збільшення продуктивності можна досягти встановленням автоматичного податчика прутків.
- Захист робочої зони токарного верстата з ЧПУ відбувається завдяки розсувним дверцятам, на яких розташовані оглядові вікна. У разі відчинення, під час роботи дверцят, токарний верстат автоматично вимикається кінцевими мікро-вимикачами. Чим забезпечується безпека і дотримується охорона праці під час роботи. Додаткове огородження має токарний гідравлічний патрон.
- Охолодження інструменту і заготовки на токарному верстаті по металу з ЧПУ OPTIturn L440 виконується централізовано системою подачі МОР. Для збору емульсії є вбудований бак ємністю 100 літрів. Якісне охолодження і зниження шорсткості досягається застосуванням інструменту з внутрішнім підведенням. Для чого необхідно підключити систему внутрішнього охолодження з підведенням МОР.
- Освітлення робочого простору на токарному верстаті по металу з ЧПУ здійснюється встановленим спеціальним світильником.
- Для безпеки роботи електричного обладнання в шафу необхідно встановити кондиціонер.
- Для автоматичного видалення стружки з верстата можна встановити транспортер і візок.
Технічні характеристики:
| Параметр | OPTIturn L440 | OPTIturn L460 |
| Артикул товару | 3514410 | 3514420 |
| Загальна споживана потужність | 20 кВт, 380 В, 50 Гц | 20 кВт, 380 В, 50 Гц |
| Привод шпинделя | 12 кВт | 12 кВт |
| Насос подачі СОЖ | 375 Вт | 375 Вт |
| Ємність бака СОЖ | 100 літрів | 100 літрів |
| Мощність насоса гідравлічної системи | 750 Вт | 750 Вт |
| Ємність бака для масла | 50 літрів | 50 літрів |
| Висота центрів | 235 мм | 235 мм |
| Відстань між центрами | 1000 мм | 1500 мм |
| Максимальний діаметр обробки над супортом | 240 мм | 240 мм |
| Максимальний діаметр обробки над станиною | 475 мм | 475 мм |
| Максимальний діаметр обробки над вирізом | 710 мм | 710 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 100 – 4500 об/хв | 100 – 4500 об/хв |
| Фланець шпинделя | Camlock D1-6″ | Camlock D1-6″ |
| Діаметр отвору шпинделя | 65 мм | 65 мм |
| Гідравлічний токарний патрон | 200 мм | 200 мм |
| Прохідний отвір патрона | 52 мм | 52 мм |
| Кількість інструментальних позицій | 8 | 8 |
| Тип інструментального змінника | Гідравлічний VDI 40 | Гідравлічний VDI 40 |
| Максимальний розмір державки інструменту | 25 х 25 мм | 25 х 25 мм |
| Максимальний діаметр осьового інструменту | 32 мм | 32 мм |
| Повторюваність | 0,005 мм | 0,005 мм |
| Точність позиціонування | ± 0,005 мм | ± 0,005 мм |
| Переміщення по осі X | 260 мм | 260 мм |
| Швидкість подачі по осі X | 15 000 мм/хв | 15 000 мм/хв |
| Переміщення по осі Z | 1150 мм | 1680 мм |
| Швидкість подачі по осі Z | 15 000 мм/хв | 15 000 мм/хв |
| Конус пінолі задньої бабки | МК 4 | МК 4 |
| Діаметр пінолі задньої бабки | 65 мм | 65 мм |
| Хід пінолі задньої бабки | 150 мм | 150 мм |
| Довжина | 3030 мм | 3530 мм |
| Ширина | 1950 мм | 1950 мм |
| Висота | 2050 мм | 2050 мм |
| Маса верстата | 3000 кг | 3450 кг |
Комплект поставки:
- Гідравлічний 3-х кулачковий патрон Ø 200 мм
- Тверді та м’які кулачки
- Портативний електронний штурвал
- Наладочний інструмент
- Гідравлічний револьверний змінник інструментів
- Теплообмінник
